Xplosive-Gaming
Dobro dosli na forum Xplosive-Gaming. Da biste mogli pisati poruke na ovom forumu morate se registrovati. Registracija je FREE i aktivni clanovi koji budu imali preko 100 postova dobijaju VIP MEMBERA,a clanovi koji budu imali preko 200 postova dobijaju WEB SITE SA FORUMOM!



Hwala Xplosive-Gaming
Xplosive-Gaming
Dobro dosli na forum Xplosive-Gaming. Da biste mogli pisati poruke na ovom forumu morate se registrovati. Registracija je FREE i aktivni clanovi koji budu imali preko 100 postova dobijaju VIP MEMBERA,a clanovi koji budu imali preko 200 postova dobijaju WEB SITE SA FORUMOM!



Hwala Xplosive-Gaming
Xplosive-Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


XPG # Team
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Shadows Serveri
G^R-Crew
Image and video hosting by pro.mkd # TEAM
Sat
Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Rad foruma
Name : Xplosive-Gaming
Days Online : 5289
Users : 204
Posts : 568
Topics : 174

Username : Gost
Your Posts : 0

 

 bfh vs OutlawZ

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
squick




Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.11.2009

bfh vs OutlawZ Empty
PočaljiNaslov: bfh vs OutlawZ   bfh vs OutlawZ EmptyPet Nov 27, 2009 10:13 pm

Da li se slaze protivnicka ekipa i organizacija da se ovaj mec odigra sutra u isto vreme, ili u ponedeljak posle 21h....3 igraca klana sutra idu za Beograd da gledaju derbi, a 1 je 18. rodjendan, tako da ne mozemo da se skupimo za mec....Ako moze da se odlozi bili bih vam zahvalni....????Hvala unapred...cekamo odgovor....
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.11.2009

bfh vs OutlawZ Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh vs OutlawZ   bfh vs OutlawZ EmptySub Nov 28, 2009 12:58 am

Ajde javite se organizatori na ovu temu molim vas da znamo....Mislim da nije problem da se pomeri to za nedelju posle 18h ili ponedeljak posle 21h....svejedno....Samo dajte da igramo bar...
Nazad na vrh Ići dole
OutLawZ

OutLawZ


Broj poruka : 9
Datum upisa : 22.11.2009

bfh vs OutlawZ Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh vs OutlawZ   bfh vs OutlawZ EmptySub Nov 28, 2009 11:25 am

moze moze ,i mi bi da se pomeri za sutra, il ponedeljak u 21 nije problem ako se organizator slaze !!
Nazad na vrh Ići dole
uLtimateD




Broj poruka : 9
Datum upisa : 22.11.2009

bfh vs OutlawZ Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh vs OutlawZ   bfh vs OutlawZ EmptySub Nov 28, 2009 9:35 pm

Nea poMJERANJA jes cuoo sutra u 2 liga ako os ako ne mi prolazimo caOoOooO BMQ NEA POMJERANJA !!!
Nazad na vrh Ići dole
OutLawZ

OutLawZ


Broj poruka : 9
Datum upisa : 22.11.2009

bfh vs OutlawZ Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh vs OutlawZ   bfh vs OutlawZ EmptySub Nov 28, 2009 10:26 pm

alo levat sta pricas ti jel fino ovaj trazio da se pomeri cw,jeste
znaci mi smo prihvatili da se pomeri i caos
a to kad cemo igrati neodlucujes samo ti vec organizator!!! zato mali tisina ...
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.11.2009

bfh vs OutlawZ Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh vs OutlawZ   bfh vs OutlawZ EmptyNed Nov 29, 2009 12:27 am

Moze onda momci u ponedeljak u 21h ako i vama i nama tako odgovara....

Neka samo organizator odredi sudiju i to je to...ponedeljak u 21h sto se nas tice...i vi momci naravno potvrdite samo i to je to....

Pucemo se...Wink
Nazad na vrh Ići dole
OutLawZ

OutLawZ


Broj poruka : 9
Datum upisa : 22.11.2009

bfh vs OutlawZ Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh vs OutlawZ   bfh vs OutlawZ EmptyPon Nov 30, 2009 3:16 pm

igra se sledeci vikend
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.11.2009

bfh vs OutlawZ Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh vs OutlawZ   bfh vs OutlawZ EmptyPon Nov 30, 2009 3:28 pm

Znam buraz....video sam sve....Cekamo nove parove i satnice....GL na Ligi u svakom slucaju ! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





bfh vs OutlawZ Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh vs OutlawZ   bfh vs OutlawZ Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
bfh vs OutlawZ
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Xplosive-Gaming :: Recycle bin :: Kanta-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions